Follow me on instagram

Contact us

Stromová 16, 831 01 Bratislava 
Phone: +421 915 187 774

Blog

Home  /  Fashion   /  Ukončenie roka s exkluzívnou prehliadkou plesových šiat

Ukončenie roka s exkluzívnou prehliadkou plesových šiat

Aj tento rok sa konala už tradičná koncoročná, pre mňa priam vianočná, módna prehliadka BMD – exkluzívna show plesových šiat. Táto prehliadka je špeciálna hlavne v tom, že v jeden večer sa odprezentuje viacero dizajnérov, no každý iba s 1-2 modelmi.

Môže sa vám zdať, že to nie je nič náročné, no ja, ako relatívny nováčik som mierne stresovala aj tak. Keď máte kolekciu ôsmich modelov, je to síce časovo aj finančne náročnejšie, no máte väčšiu možnosť sebavyjadrenia. Keď je to 1-2 modely, tak je to hop alebo trop.

Pre mňa osobne je táto prehliadka aj o ženách, ktoré vám model predvedú. Tento rok som mala nesmierne šťastie a podarilo sa mi získať dve krásne femme fatale, tanečnicu Dominiku Roškovú a herečku Dianu Mórovú.

S Dominikou sa poznáme už dlhšie, keďže obe patríme do tanečného sveta, aj keď ja už neaktívne. Vy ju môžete poznať z nedávno skončeného Let’s dance, kde hviezdila po boku herca Braňa Deáka.

 

 

Dianku som pred tým nepoznala, no je to jedna úžasná žena, ktorá sa neberie tak vážne. Diva v pravom, pozitívnom slova zmysle. Ak by ste čakali hviezdne maniere, tak by ste sa načakali. Ak by mi niekto pred mesiacom povedal, že takáto hviezda bude predvádzať moje šaty, asi by som sa smiala, no je to pravda a ja si to neskutočne vážim. Je úžasné, keď sú takíto vážení ľudia ochotní podporiť mladých začínajúcich dizajnérov.

Priznám sa, že ma prípravy na poslednú prehliadku roku celkom vyčerpali a neskutočne sa už teším na Vianoce. Aj keď ako sa poznám, po jednom dni už budem neposedne pochodovať po dome a tešiť sa do ateliéru.

Prajem vám tie najkrajšie sviatky a Nový rok, ktorý bude ešte úspešnejší ako tie doterajšie. Niektorí si pod stromčekom nájdu moje poukazy, tak sa vás už neviem dočkať.

 

Prajem vám krásny deň,

POST A COMMENT