Follow me on instagram

Contact us

Stromová 16, 831 01 Bratislava 
Phone: +421 915 187 774

Blog

Home  /  Fashion   /  Prehliadka pod holým nebom opäť nesklamala

Prehliadka pod holým nebom opäť nesklamala

Uplynulý štvrtok som mala krásnu možnosť už druhý krát absolvovať Bratislavské módne dni v meste.

Ide o veľmi špecifickú prehliadku, priamo pod holým nebom, v strede Hlavného námestia v Bratislave. Tento krát sa tejto prehliadky zúčastnilo dokopy 13 kvalitných slovenských dizajnérov, medzi nimi aj stálice ako Jana Jurčenko, Jaroslava Wurl-Kocanová, ale aj detská značka Loragazzi, pre ktorú mohol tento večer predvádzať aj môj malý brácho, ktorý o tom sníval už od minulého leta.

 

 

Ja som predviedla svoju najnovšiu dovolenkovú kolekciu DolceVita Resort  2019, ktorá sa skladá z ľahkých dovolenkových kúskov. Som veľmi rada, že tento krát prijali moje pozvanie aj krásne dievčatá, modelky a bývalé miss-ky, ktoré predviedli moje modely. Verte, či nie, veľmi záleží na tom, kto vaše veci na móle predvedie. Na módnej scéne som síce len necelé dva roky, no myslím, že sa mi za ten čas podarilo vytvoriť tím super dievčat, na ktoré sa môžem spoľahnúť. Vždy si užijeme kopec srandy a vďaka nim je každá prehliadka jedna super udalosť.

 

 

Na ďalšej prehliadke sa spolu vidíme na jeseň, presnejšie v septembri, kedy predstavím svoju ďalšiu kolekciu na jeseň/zimu 2019.

 

POST A COMMENT