Follow me on instagram

Contact us

Stromová 16, 831 01 Bratislava 
Phone: +421 915 187 774

Blog

Home  /  Fashion   /  Nebojte sa nápisov!

Nebojte sa nápisov!

Hneď na začiatku článku sa vám musím priznať, že nie som zrovna fanúšik nápisov. Keď si predstavím rôzne tričká s nápismi ako ‘Get drunk and make love’, ‘Keep calm and…’ alebo ‘Queens are born in October’ (April, May, whatever), chytá ma mierna panika. V tejto chvíli sa poopravím, nie som fanúšik zle použitých nápisov na akomkoľvek oblečení. Dlhé mesiace márne hľadám obstojné oblečenie s nápisom v akomkoľvek obchode, ktoré by bolo ako tak sofistikované. Také správne tričko, alebo iný statement piece, vám totižto vyčarí zaujímavý outfit, aj keď si oblečiete len obyčajné  roztrhané rifle a tenisky. Posledné mesiace sa dokonca môj šatník obmedzil na väčšinou iba čierne a biele tričká a pár nohavíc, čiže zaujímavý kúsok s nápisom je viac ako žiadaný.

 

 

Možno aj preto som sa rozhodla zaradiť do najnovšej kolekcie prvok vyšívaného nápisu na chrbte – Prosecco Club. Pri tejto príležitosti som sa rozhodla nafotiť vám malý editoriál toho, ako sa jednoducho dá zladiť dlhý biely plášť s nápisom.

Pri tvorbe outfitu som sa rozhodla plášť skombinovať s neutrálnou maslovou košeľou, kúpenou priamo pred fotením za celých! 8 eur, mojou obľúbenou kabelkou Furla(ktorú by som najradšej nosila stále) a sandálkami z Aldo, ktorých tvar je podľa môjho názoru must-have. Hodia sa absolútne ku všetkému a každá žena by ich mala mať v šatníku buď v telovej alebo čiernej farbe! Kombináciou tón v tóne určite nikdy nič nepokazíte a modré rifle sa skutočne hodia ku všetkému.

 

 

Dlhšiu dobu rozmýšľam nad líniou tričiek s vlastnými nápismi, aj keď viem, že také už dnes robí kde-kto. Uvidím, čo čas prinesie. Každopádne tento pláštik je už dávno predaný a v mojom šatníku sa nachádza jediné tričko s veľmi výstižným nápisom ‘MINIMAL’. No verím, že ich bude len pribúdať.

 

Prajem pekný deň!

POST A COMMENT