Follow me on instagram

Contact us

Stromová 16, 831 01 Bratislava 
Phone: +421 915 187 774

Blog

Home  /  Fashion   /  Návrat k minimalizmu

Návrat k minimalizmu

Pred necelými dvoma týždňami som mala možnosť predstaviť svoju najnovšiu kolekciu Monochroma F/W 2019. Rada by som vám ju opísala a takisto priblížila kúsok z prehliadkovej atmosféry.

Už to budú dva roky odkedy som vyhrala súťaž ,,Nové tváre módnej scény“, od tohto dátumu rátam aj taký pomyseľný začiatok mojej návrhárskej kariéry. Za tie dva roky som prešla rôznymi ,,náladami“ a vytvorila som množstvo rozdielnych kolekcií. No nejakým spôsobom som však cítila, že som sa tak trochu odklonila od svojej pôvodnej filozofie jednoduchosti a ľahkej kombinovateľnosti, od módy na každý deň. Práve preto som sa v novej kolekcií rozhodla vrátiť na začiatok, kedy som tvorila jednoducho, a tak vznikla Monochroma.

 

 

V kolekcií som použila moje najobľúbenejšie farby-nefarby, bielu, čiernu a takzvanú nude. Čo sa týka strihov, aj tie som volila tak, aby každý kúsok z kolekcie, bol kúskom, ktorý si ja sama chcem obliecť. Keďže už viete, že ma bežne stretnete iba v čiernej, táto kolekcia bola výzvou aj pre mňa samotnú. Na zjednotenie jednotlivých modelov som sa rozhodla siahnuť po bodkách, ktoré sú túto sezónu opäť IN.

Moja prehliadka sa konala tretí deň BMD v priestoroch bývalého Kostola klarisiek. Zhodou okolností som v ten istý týždeň mala aj vlastnú svadbu, čiže si viete predstaviť ten zhon. Avšak opäť som mala super baby, ktoré predviedli moje modely, a tak všetko prebehlo bez zádrhelov a ešte sme si to aj perfektne užili.

Tento víkend ma čaká prehliadka v priestoroch Hotela Kaskády, kde predstavím doplnenú kolekciu Monochroma. Je sa opäť na čo tešiť.

 

Prajem pekný týždeň,

 

POST A COMMENT