Follow me on instagram

Contact us

Stromová 16, 831 01 Bratislava 
Phone: +421 915 187 774

Blog

Home  /  Fashion   /  Keď sa vydáva dizajnérka

Keď sa vydáva dizajnérka

Priznám sa, na začiatku som rozmýšľala, či pridať článok o mojom veľkom dni. Predsa len, koho by bavilo čítať o veľkom dni niekoho iného.

Rada by som sa však s vami podelila o príjemné skúsenosti s ľuďmi, ktorí nám pomohli splniť všetky naše predstavy. Bola som nadmieru spokojná s ich prístupom a profesionalitou, preto by som vám ich rada odporučila. Zároveň verím, že pomôžem budúcim nevestičkám, ktoré budú presne tak ako ja pred rokom, hľadať všetko potrebné na svoju svadbu.

 

ŠATY

Asi vás neprekvapí, že svadobné šaty som si šila ja sama. Od začiatku som rozmýšľala do akého štýlu ísť. Keď môžete mať skoro všetko je ťažké si vybrať. Vždy som ale vedela, že biele určite nebudú. Najviac som sa rozhodovala medzi tým, či byť princeznou alebo dizajnérkou. Vedela som však, že sa chcem páčiť svojmu budúcemu manželovi. Práve preto som zvolila ,,princeznovské“ šaty a potom neskôr, v priebehu hostiny som sa prezliekla do bielych šiat z mojej poslednej kolekcie, aby sa mi ľahšie tancovalo. S oboma šatami som bola nadmieru spokojná.

 

 

SVADOBNÉ FOTKY

Deväť mesiacov pred svadbou som dostala taký malý infarkt. Začala som zháňať fotografa a keď už mi šesť z nich odmietlo s tým, že sú obsadení myslela som, že ma porazí. Vedela som, že fotky sú veľmi dôležité, budem sa na ne predsa pozerať celý život. Nakoniec neviem, či to bola náhoda, alebo to presne tak malo byť, našli sme Dianku. Videla som jej prácu na instagrame a páčila sa mi. Počas nášho dňa presne vedela čo a ako, všetko mala naplánované, čo nám ušetrilo čas, keďže oficiálne foto sme fotili rovno po sobáši. Dva dni po svadbe mi poslala prvých desať foto z ktorých som bola nadšená. Zhodou okolností ochorela, a tak sme mali všetky ostatné fotky do týždňa. Už teraz sa teším ako si ich budem celý život prezerať. Veď posúďte sami. Všetky fotky v článku sú od nej, Diana Čermáková Photography.

 

 

MAKE-UP A VLASY

Ďalšia zo série príjemných náhod. Ľubku som našla vďaka jednej kamarátke, ktorú maľovala na ples, kde sme sa spolu zabávali. Neskôr ju moja priateľka označila na intagrame. Jej práca sa mi páčila, tak som sa rozhodla napísať. Mala som opäť šťastie, lebo som sa trafila do posledných štyroch víkendov, ktoré mala Ľubka ešte voľné. Priznám sa, že najskôr som mala menšiu obavu, či nie som namaľovaná až príliš, lebo viem, že môj partner má radšej skôr jemné líčenie, no myslím, že krajšie som ani nemohla vyzerať. Mám svetlú pleť a aj šaty boli veľmi jemné, to si priam žiadalo výrazný make-up. Už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu Ľubica Orolínová.

 

 

MIESTO

Pri hľadaní miesta na hostinu sme sa celkom zapotili, prešli sme skoro všetky známe miesta v Bratislave aj okolí, no nejako sme sa nikde necítili na tom ,,správnom mieste“. Nakoniec sme sa rozhodli pre Reštauráciu Hrad, ktorá nás očarila nádherným výhľadom na Bratislavu, ako aj prístupom ku klientom. Tu sme sa dozvedeli aj o svadobnej agentúre Wedday.

 

VÝZDOBA

Od začiatku som vedela, že výzdoba by mala byť jemná, elegantná a ,,čistá“. Všetko sa nieslo vo farbách bielej a pudrovej. Takisto som od začiatku vedela, že by som si rada všetky grafické prvky a tlačoviny navrhla sama, keďže som to študovala na vysokej škole. S agentúrou sme prebrali celkový vizuál svadby, vo všetkom nám vyšli v ústrety a dokonca poradili zopár veľmi dobrých tipov, aby nám náš deň vyšiel na jednotku. Celkovú výzdobu aj kvety som videla až v deň svadby a bola som skutočne dojatá výsledkom.

 

 

KOLÁČIKY

Výber zákuskov a svadobnej torty bol tiež celkom rýchly. Aj keď ma šokovalo, že už 9 mesiacov pred svadbou nás prvá firma odmietla s tým, že majú plne obsadené. A tak som sa obrátila na Inga’s  Cookies.  Pani Ingrid pečie chutné zákusky všetkých druhov, z poctivých surovín, bez pridávania zbytočného cukru. Torta, ktorú nám pripravila bola podľa slov môjho už manžela najlepšou, akú kedy jedol. Odporúčam vyskúšať.

 

 

DARČEKY PRE HOSTÍ

A nakoniec mám pre vás super tip na darčeky pre hostí. Lucku som objavila úplnou náhodou. Moja stará mama doniesla z jedného jarmoku krásne nazdobené perníčky a dala mi kontakt. Najskôr sme spolu tvorili perníky na rodinnú oslavu, neskôr som Lucku oslovila aj na tvorbu perníčkov na našu svadbu. Perníky boli tematicky maľované podľa našej pozvánky. Jej tvorbu si môžete pozrieť pod názvom Umelecké medovníky od Lucky.

 

Verím, že som vám aspoň trochu pomohla budúce nevesty a prajem vám ešte krásny týždeň,

 

 

POST A COMMENT