Follow me on instagram

Contact us

Stromová 16, 831 01 Bratislava 
Phone: +421 915 187 774

Blog

Home  /  Fashion   /  Moje kúsky nájdete už aj v drobne atelier & store

Moje kúsky nájdete už aj v drobne atelier & store

Moje veci si už môžete kúpiť aj v novom dizajnérskom obchodíku v Bratislave, v drobne atelier & store ! Z tejto spolupráce sa veľmi teším. Každý dizajnér predsa sníva o tom, že sa jeho veci budú predávať, že sa ženám budú páčiť, a že si časom získa svoju trvalú klientelu. Pár vecí sa za ten prvý týždeň už stihlo aj predať, z čoho sa teším ešte viac.

Tento obchodík vedú tri sestry – sestry Drobné. V obchode nájdete výrobky od slovenských dizajnérov, či už oblečenie alebo rôzne iné fashion doplnky. Ak budete mať niekedy čas, skočte pozrieť. Pod mojim menom tam môžete nájsť viac ako dvadsať kúskov, vrátane poslednej kolekcie LatteCrema, ktorá vyhrala na jesenných BMD.

 

Som veľmi rada, že sa u nás v posledných rokoch začínajú otvárať čoraz viac dizajnérske obchodíky s kvalitnou domácou tvorbou. Pre mladých dizajnérov je to skutočne veľká podpora a príležitosť priblížiť svoju tvorbu širšej verejnosti. Som ešte radšej, že sa v poslednom čase nájde čoraz viac ľudí, ktorí sú ochotní za tieto kúsky zaplatiť. Vo väčšine prípadov, je každý kúsok jedinečný a viete, že ho nevyrobilo zneužívané dieťa v Číne, ale talentovaný človek so snom a víziou. Kúpou takéhoto kúsku pomáhate bojovať proti fenoménu fast-fashion a ešte vás to aj pohladí na duši. A hlavne viete, že v meste nestretnete kamošku s tou istou blúzkou ako vy.

 

Prajem vám ešte krásny nedeľný večer, a keďže dnes spúšťam oficiálne túto stránku, aj príjemné čítanie a objavovanie,

 

 

POST A COMMENT